İTALYANCA ÇEVİRİ

İtalyanca Çeviri      

İtalyanca çeviride uzmanlığa ve çeviri sektöründe en az 5 yıl deneyime sahip çevirmen ve redaktör ekibiyle Infinity Çeviri ve Danışmanlık her türlü çeviri projenizde çözüm ortağınız olmaya hazır.

İtalyanca Çeviri Ekibi

İtalyanca çevirisini talep ettiğiniz belge, konusuna ve uzunluğuna göre en uygun çevirmene iletilir ve sonrasında ikinci bir göz olarak yine konunun uzmanı bir redaktör tarafından kontrol edilir.

İtalyanca Çeviri Süreci

E-posta ile veya site üzerinden gönderdiğiniz dosyalar konusu bakımından incelendikten sonra İtalyanca çevirmenin üzerinde çalışabileceği formata dönüştürülür. Her bir müşterimiz için oluşturulan özel terminoloji listesi ve bellekler yardımıyla çevirmen çeviri sürecine başlar. Çeviri süresince karşılaşılan yeni terimler için bulunan veya üretilen karşılıklar müşterimizle paylaşılır ve onay alındıktan sonra terminoloji listesine eklenerek çeviriye devam edilir. İngilizce çevirisi ve kontrolleri tamamlanan dosya, söz verilen teslim tarihinde ve orijinal formatında müşterimize teslim edilir.

İtalyanca Çeviri Kapasitesi

Çevirmenlerimizin deneyim ve eğitimlerine bağlı olarak değişmekle birlikte bir çevirmenin İtalyanca-Türkçe dil çiftinde günlük ortalama çeviri kapasitesi 3.500-4.500 sözcük arasındadır. Türkçe-İtalyanca yönünde ise bu sayı yaklaşık 2.500-3.000 sözcük civarındadır.

İtalyanca Çeviri Ücretlendirmesi

Ücretlendirmemiz kaynak metnin sözcük sayısı üzerinden, her projeye özel olarak hesaplanmaktadır. Karakter, satır, sayfa vb. birimlerle teklif verilmesindense sözcük bazında teklif verilmesi ve metin analiz bilgilerinin müşteri ile paylaşılması daha adil bir ücretlendirme sağlamaktadır.

Infınıty Çeviri ve Danışmanlık Hizmetleri

INFINITY ÇEVİRİ

Caddebostan mah. Nihat Kızıltan sok. No: 6/9 Kadıköy, 34728 İstanbul-Türkiye

TELEFON

+90 532 230 35 14
+90 216 459 72 10

 

 

Infinity Çeviri / Dosya gönder
    1. Şirket
    2. * Adınız Soyadınız
    3. * Telefon Numaranız
    4. * Email Adresiniz
    5. Mesajınız

Büyük dosyalarınız için infinityceviri@gmail.com adresimizi kullanabilirsiniz.

TOP